لینک به سایت های دیگرنکته ها

سال 1396 و سال اقتصاد مقاومتی ، تولید - اشتغال بر عموم هموطنان مبارک باد

اطلاعیه ها
موارد استفاده امضاء دیجیتال مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Site admin   
یکشنبه, 30 تیر 1392 ساعت 09:30

با دریافت امضاء دیجیتال که سخت افزار آن توکن نام دارد واختصاصی به نام شما صادر میگردد بسیاری از کارهای شما راحتتر شده وبه صورت الکترونیکی انجام می شود واحتیاج به مراجعه حضوری در بعضی از ادارات راندارید برای مثال وقتی شما فرم اظهار نامه خود را با امضاء دیجیتال ارسال می کنید لزومی به تحویل فرم به اداره دارایی نیست با همان ارسال تحویل می شود ودر دسترس ادارات قرار می گیرد وهویت آن تایید شده است بخاطر داشته باشید ابزار توکن کلیدی است که مسئولیت آن با خودتان است ودر اختیار هرکس که قرار بگیرد در واقع امضاء شماست اگر در وب سایت www.iranamlaak.ir هم امضاء دیجیتال خود را فعال کنید وهمین توکن را برای آن معرفی نمایید از آن به بعد برای ورود به سیستم کد رهگیری احتیاج به آن خواهید داشت وبعد از وارد کردن رمز احتیاج به کلید سخت افزاری یعنی همان توکن است وسیستم از شما می خواهد که سخت افزار خود را وصل کنید به این ترتیب امنیت  ورود به سیستم بسیار بالا می رود وکسی با داشتن رمز عبور شما هم نمی تواند وارد صفحه شخصی شما شود.

 
تبریک دهه فجر مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Site admin   
پنجشنبه, 12 بهمن 1391 ساعت 03:30

برخیز که فجر انقلاب است امروز

بیگانه صفت، خانه خراب است امروز

هر توطئه و نقشه که دشمن بکشد

از لطف خدا نقش بر آب است امروز

دهه فجرمبارک

آخرین بروز رسانی در دوشنبه, 28 اسفند 1391 ساعت 19:57
 
محدودیت صدور پروانه کسب مشاورین املاک گنبدکاووس مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Site admin   
چهارشنبه, 11 بهمن 1391 ساعت 18:28

جهت صدور پروانه کسب مشاورین املاک شهرستان گنبدکاووس تعیین سقف وفاصله صنفی درخواست گردید

 
ثبت قراردادهای پیش فروش مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Site admin   
چهارشنبه, 11 بهمن 1391 ساعت 13:24

به اطلاع کلیه همکاران می رسانیم که قراردادهای پیش فروش ویا مشارکت علاوه بر بنگاه معاملاتی ومشاورین املاک در دفترخانه نیز ثبت شوند.

آخرین بروز رسانی در چهارشنبه, 11 بهمن 1391 ساعت 18:27
 
تغییر هزینه ساخت و ساز مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Site admin   
سه شنبه, 09 آبان 1391 ساعت 19:01

به گزارش خبرنگار بازار باشگاه خبرنگاران ،پايه‌هاي دور تازه‌اي از ركود فعاليت‌هاي ساختماني در نتيجه افزايش قيمت همگاني در بازارهاي بالادست مسكن، گذاشته شد. 
انبوه‌سازان، شركت‌هاي ساختماني، بسازوبفروش‌ها و حتي وزارت راه‌وشهرسازي به دليل آنچه «حضور حجم سنگين تقاضا در بازار مسكن» عنوان مي‌كنند، برنامه‌ريزي كرده‌اند ماه به ماه حجم ساخت‌وسازهاي مسكوني را افزايش دهند، طوري كه نتايج اين هدف‌گذاري باعث رشد بالاي ۵۰درصدي در صدور پروانه‌ساختماني در تهران طي حداقل دو سال گذشته شده و به خاطر همين رونق ساختماني، هم‌اكنون ساير مشاغل و فعاليت‌هاي توليدي مرتبط با ساختمان، از بازار كار مطلوبي برخوردار شده‌اند. رونق ساخت‌وساز اما در آستانه افول قرار گرفته است. مركز آمار ايران روز گذشته با انتشار سه گزارش مجزا از هم، از صعود دسته‌جمعي قيمت‌‌ها در سه بازار بالادست مسكن خبر داد. براساس اين گزارش‌ها، ميانگين قيمت «مصالح‌ساختماني»، «دستمزد بنا و انواع كارگر ساختماني» و همچنين «كرايه حمل‌ونقل ماشين‌آلات ساختماني» در نيمه‌اول امسال به ترتيب ۵۵درصد، ۱۵ درصد و ۳۰ درصد افزايش پيدا كرده است.

آخرین بروز رسانی در چهارشنبه, 11 بهمن 1391 ساعت 18:41
ادامه مطلب...
 
<< شروع < قبلی 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 بعدی > انتها >>

صفحه 10 از 13