لینک به سایت های دیگرنکته ها

از این پس می توانید با آدرسwww.amlakgonbad.ir از هر کجای دنیا به این سایت دسترسی داشته باشید.

با تشکر مدیریت سایت

اطلاعیه ها
پیام تبریک مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Site admin   
یکشنبه, 12 آبان 1392 ساعت 16:16

جناب آقای مهندس حاج عبدالمجید قزلجه

انتصاب شایسته حضرت عالی را به عنوان  شهردار گنبد کاووس تبریک عرض نموده وتوفیقات پایدار وخدمت ماندگار شما را در تحقق اهداف مقدس جمهوری اسلامی ایران آرزومندیم

اتحادیه صنف مشاورین املاک گنبدکاووس

آخرین بروز رسانی در شنبه, 25 آبان 1392 ساعت 16:53
 
پدر املاک ایران از ریاست انصراف داد مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Site admin   
سه شنبه, 16 مهر 1392 ساعت 19:23

 

ریيس اتحاديه مشاوران املاك تهران يك روز قبل از انتخابات داخلي هيات‌مديره اتحاديه املاك براي تعيين ریيس، از ادامه حضور در اين جايگاه انصراف داد. سه‌شنبه هفته گذشته در جريان دور چهارم انتخابات هيات‌مديره اتحاديه مشاوران املاك تهران، خسروي با بيشترين آرا براي بار چهارم وارد هيات‌‌مديره شد؛ اما در حالي كه امروز اعضاي 7 نفره هيات‌مديره منتخب با حضور در وزارت صنعت، معدن و تجارت و در حضور نماينده وزير، با برگزاري يك انتخابات داخلي، يك نفر را از بين خود، براي رياست بر اتحاديه انتخاب مي‌كنند، اسم مصطفي قلي خسروي در ليست كانديداهاي رياست قرار ندارد. مصطفي قلي خسروي با 40 سال سابقه بنگاه داري در حوزه املاك و حرفه دلالي مسكن، با سابقه‌ترين مشاور‌املاك محسوب مي‌شود و در عين حال 14 سال رياست غيرمنفصل وي بر اين صنف در مقام ریيس اتحاديه مشاوران‌املاك، سابقه مديريت در اين حوزه را براي خسروي، متفاوت از ساير مشاوران‌املاك كرده است.

آخرین بروز رسانی در سه شنبه, 16 مهر 1392 ساعت 19:25
ادامه مطلب...
 
دعوت به جلسه مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Site admin   
یکشنبه, 14 مهر 1392 ساعت 12:09

بسمه تعالی

همکار گرامی جلسه اتحادیه صنف مشاورین املاک گنبدکاووس در روز دو شنبه ساعت 19 ( 7 شب ) پانزدهم مهر ماه هزار وسیصد ونود دو ( 15/07/92 ) در محل سالن مجمع امور صنفی برگزار می گردد لذا حضور جنابعالی ( شخص صاحب پروانه کسب ) در این جلسه الزامی است .

اتحادیه صنف مشاورین املاک شهرستان گنبدکاووس

آخرین بروز رسانی در یکشنبه, 14 مهر 1392 ساعت 12:11
 
بدون کد رهگیری از بنگاه مسکن خارج نشوید مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Site admin   
سه شنبه, 09 مهر 1392 ساعت 12:32

دریافت کد رهگیری برای معاملات خرید و فروش و همچنین قراردادهای اجاره در بازار مسکن به امری اجباری تبدیل شده است، البته این قانون که نزدیک به 4 سال است اجرا می‌شود به نفع طرفین معامله برای کوتاه کردن دست کلاهبرداران می باشد.

اما شواهد در بازار مسکن نشان می‌دهد که برخی از متقاضیان همچنان از «الزام صدور کد رهگیری در قرارداد خرید مسکن» بي‌اطلاع هستند یا اینکه به این موضوع با جدیت نگاه نمی‌کنند تا جایی که غفلت از صدور و دریافت کد رهگیری درد سرهای جبران‌ ناپذیری برایشان ایجاد کرده است.

از نظر اتحادیه مشاوران املاک و شورای حل اختلاف، معاملاتی دارای اعتبار است که حتما در متن مبایعه نامه کد رهگیری صادر شده باشد.

عده‌ای از خریداران و مستاجران در بازار مسکن مناطق مختلف اظهار می‌کنند: در حین خرید یا اجاره، دلال خرید یا فروش در همان لحظه کد رهگیری برای معامله یا قرارداد صادر نمی‌کند، بلکه از متقاضی درخواست می‌کند برای دریافت کد رهگیری حداقل یک تا دو روز آینده دوباره به بنگاه مسکن مراجعه کند.

از طرف دیگر بی‌توجهي نسبت به دریافت کد رهگیری توسط برخی از خریداران یا مستاجران و عدم تفاهم با مالک و در نتیجه درخواست برای فسخ قرارداد به دلیل عدم برخورداری سند از کد رهگیری، زمینه ساز مشکل دیگری خواهد شد.

ادامه مطلب...
 
فرایند نصب گواهی الکترونیکی مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Site admin   
سه شنبه, 29 مرداد 1392 ساعت 17:49

 
<< شروع < قبلی 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 بعدی > انتها >>

صفحه 10 از 14