لینک به سایت های دیگرنکته ها

از این پس می توانید با آدرسwww.amlakgonbad.ir از هر کجای دنیا به این سایت دسترسی داشته باشید.

با تشکر مدیریت سایت

اطلاعیه ها
دعوت به جلسه مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Site admin   
یکشنبه, 14 مهر 1392 ساعت 12:09

بسمه تعالی

همکار گرامی جلسه اتحادیه صنف مشاورین املاک گنبدکاووس در روز دو شنبه ساعت 19 ( 7 شب ) پانزدهم مهر ماه هزار وسیصد ونود دو ( 15/07/92 ) در محل سالن مجمع امور صنفی برگزار می گردد لذا حضور جنابعالی ( شخص صاحب پروانه کسب ) در این جلسه الزامی است .

اتحادیه صنف مشاورین املاک شهرستان گنبدکاووس

آخرین بروز رسانی در یکشنبه, 14 مهر 1392 ساعت 12:11
 
بدون کد رهگیری از بنگاه مسکن خارج نشوید مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Site admin   
سه شنبه, 09 مهر 1392 ساعت 12:32

دریافت کد رهگیری برای معاملات خرید و فروش و همچنین قراردادهای اجاره در بازار مسکن به امری اجباری تبدیل شده است، البته این قانون که نزدیک به 4 سال است اجرا می‌شود به نفع طرفین معامله برای کوتاه کردن دست کلاهبرداران می باشد.

اما شواهد در بازار مسکن نشان می‌دهد که برخی از متقاضیان همچنان از «الزام صدور کد رهگیری در قرارداد خرید مسکن» بي‌اطلاع هستند یا اینکه به این موضوع با جدیت نگاه نمی‌کنند تا جایی که غفلت از صدور و دریافت کد رهگیری درد سرهای جبران‌ ناپذیری برایشان ایجاد کرده است.

از نظر اتحادیه مشاوران املاک و شورای حل اختلاف، معاملاتی دارای اعتبار است که حتما در متن مبایعه نامه کد رهگیری صادر شده باشد.

عده‌ای از خریداران و مستاجران در بازار مسکن مناطق مختلف اظهار می‌کنند: در حین خرید یا اجاره، دلال خرید یا فروش در همان لحظه کد رهگیری برای معامله یا قرارداد صادر نمی‌کند، بلکه از متقاضی درخواست می‌کند برای دریافت کد رهگیری حداقل یک تا دو روز آینده دوباره به بنگاه مسکن مراجعه کند.

از طرف دیگر بی‌توجهي نسبت به دریافت کد رهگیری توسط برخی از خریداران یا مستاجران و عدم تفاهم با مالک و در نتیجه درخواست برای فسخ قرارداد به دلیل عدم برخورداری سند از کد رهگیری، زمینه ساز مشکل دیگری خواهد شد.

ادامه مطلب...
 
فرایند نصب گواهی الکترونیکی مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Site admin   
سه شنبه, 29 مرداد 1392 ساعت 17:49

 
تبریک عید فطر مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Site admin   
چهارشنبه, 16 مرداد 1392 ساعت 12:18

آخرین بروز رسانی در چهارشنبه, 16 مرداد 1392 ساعت 12:40
 
موارد استفاده امضاء دیجیتال مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Site admin   
یکشنبه, 30 تیر 1392 ساعت 09:30

با دریافت امضاء دیجیتال که سخت افزار آن توکن نام دارد واختصاصی به نام شما صادر میگردد بسیاری از کارهای شما راحتتر شده وبه صورت الکترونیکی انجام می شود واحتیاج به مراجعه حضوری در بعضی از ادارات راندارید برای مثال وقتی شما فرم اظهار نامه خود را با امضاء دیجیتال ارسال می کنید لزومی به تحویل فرم به اداره دارایی نیست با همان ارسال تحویل می شود ودر دسترس ادارات قرار می گیرد وهویت آن تایید شده است بخاطر داشته باشید ابزار توکن کلیدی است که مسئولیت آن با خودتان است ودر اختیار هرکس که قرار بگیرد در واقع امضاء شماست اگر در وب سایت www.iranamlaak.ir هم امضاء دیجیتال خود را فعال کنید وهمین توکن را برای آن معرفی نمایید از آن به بعد برای ورود به سیستم کد رهگیری احتیاج به آن خواهید داشت وبعد از وارد کردن رمز احتیاج به کلید سخت افزاری یعنی همان توکن است وسیستم از شما می خواهد که سخت افزار خود را وصل کنید به این ترتیب امنیت  ورود به سیستم بسیار بالا می رود وکسی با داشتن رمز عبور شما هم نمی تواند وارد صفحه شخصی شما شود.

 
<< شروع < قبلی 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 بعدی > انتها >>

صفحه 10 از 14