لینک به سایت های دیگرنکته ها

از این پس می توانید با آدرسwww.amlakgonbad.ir از هر کجای دنیا به این سایت دسترسی داشته باشید.

با تشکر مدیریت سایت

دوره آموزش تخصصی مشاورین املاک مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Site admin   
سه شنبه, 19 تیر 1397 ساعت 10:30

دوره آموزش تخصصی مشاورین املاک برای اولین بار در استان گلستان برای متقاضیان پروانه کسب در دانشگاه علمی کاربری گنبد کاووس با هدف آموزش تخصصی و کمک به حل مشکلات و کمتر شدن پرونده های قضایی املاک درتاریخ 25 اردیبهشت 97 شروع و در تاریخ 28 خرداد 97 با ارائه گواهی نامه تخصصی پایان یافت. ادامه مطلب...

افتتاح کلاسهای آموزشی با حضور اساتید و ریاست محترم اداره صنعت معدن و تجارت و ریاست محترم اداره ثبت اسناد و ریاست محترم اتاق اصناف و ریاست محترم دانشگاه علمی کاربردی گنبد۱ و اعضای هیأت رییسه اتحادیه مشاوران املاک در دانشگاه علمی کاربردی گنبد۱ در جهت تقویت بنیه علمی قشر عظیم مشاوران املاک برگزار گردید.

در ابتدا همایش ریاست اتحادیه املاک آقای محمد خواجه با توضیحات خود در مورد برخی پرونده های ملکی در مراجع قضایی که به دلیل عدم تسلط کافی مشاورین املاک به قوانین مربوطه است، آموزش مشاوران را اجتناب ناپذیر دانست.

وی همچنین یادآور شد در این کلاس ها آموزش روش های مربوط به فنون مذاکره و مشتری مداری و ارائه روش های کاربردی برای فروش بیشتر با حضور استادان و حقوق دانان برجسته در نظر گرفته شده است.

همچنین در این همایش آقای خواجه از مزیت های فراوان چنین کلاس هایی برای بالا بردن دانش و ارتقای سطح مهارت و هوشیاری بیشتر مشاورین املاک در مواجه با مسائل حقوقی و چالش های برخی معاملات و قراردادها از جمله مبایعه نامه و اجاره نامه و مشارکت در ساخت و یا حتی برخی مسائل مربوط به مالک و مستاجر و برخی خرید و فروش ها که متاسفانه باعث میشود پرونده های بسیاری در دادگاهها ایجاد شود که با این آموزش ها از تعداد این پرونده ها کاسته خواهد شد.

اختتامیه این همایش با ارائه گواهینامه تخصصی به مشاورین املاک در حالی برگزار شد، که آقای خواجه تاکید کرد

رویکرد جدید در اتحادیه مشاوران املاک حرکت به سمت ارتقا دانش حقوقی خواهد شد و تخصصی سازی این حرفه است که مذاکراتی با دانشگاه علمی کاربردی برای همکاری با مشاوران املاک که قصد تحصیل در رشته حقوق دارند انجام گرفته تا تسهیلات و شرایط ویژه برای آن ها فراهم شود، همچنین در این جلسات راهکارها و شیوه‌های عملی در اصلاح و پیشرفت نحوه فعالیت بنگاه‌های املاک مورد بحث و بررسی قرار گرفت و درباره نقش مشاور املاک در توازن و پایداری در قیمت ها و کمک به کنترل نرخ املاک گفتگو به عمل آمد.

در پایان آقای خواجه از کلیه مسئولین محترم و شرکت کننده گان در این همایش که این خانواده بزرگ مشاورین املاک را یاری نمودند صمیمانه تشکر و قدردانی کردند