لینک به سایت های دیگرنکته ها

سال 1397 سال حمایت از کالای ایرانی بر عموم هموطنان مبارک باد

 

سایت رسمی مشاورین املاک شهرستان گنبدکاووس
اعتراض اتحادیه گنبد مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Site admin   
شنبه, 17 دی 1390 ساعت 12:35

آخرین بروز رسانی در شنبه, 17 دی 1390 ساعت 12:42
 
هشداردادکستری استان گلستان نسبت به پیش فروش عادی مسکن مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Site admin   
یکشنبه, 08 آبان 1390 ساعت 09:02

رئیس کل دادگستری استان گلستان نسبت به پیش فروش عادی مسکن به مردم هشدار داد.

به گزارش خبرنگار مهر، احمد فاضلیان صبح پنجشنبه در گفتگو با خبرنگاران، با اشاره به اجرایی شدن قانون پیش فروش مسکن از سال گذشته همزمان با سراسر کشور در گلستان گفت: متاسفانه مشاهده می شود هنوز هم برخی افراد بدون رعایت مفاد این قانون، به صورت غیر رسمی و در قالب قولنامه های عادی، اقدام به پیش خرید و پیش فروش مسکن می کنند.

وی با بیان این که عدم آگاهی، گریز از تشریفات و پرداخت هزینه ثبت از علل رعایت نکردن این قانون در تنظیم قرارداد های پیش فروش مسکن از سوی برخی افراد است از مردم به ویژه پیش خریداران خواست، بر اساس مفاد این قانون اقدام به انعقاد قرارداد پیش خرید مسکن کنند تا در صورت بروز مشکل از حمایت های کامل قانونی بهره مند شوند.
وی افزود: پیش فروش عادی مسکن بدون رعایت مفاد قانونی و ثبت در دفاتر اسناد رسمی، امکان سوء استفاده، فروش همزمان یک واحد به چند نفر و ضرر و زیان مردم را فراهم می کند.

فاضلیان گفت: اشخاصی که بدون تنظیم سند رسمی اقدام به پیش فروش ساختمان کنند در صورت شکایت افراد به یکسال حبس یا جزای نقدی به میزان 4 برابر وجوه نقدی دریافتی از مردم محکوم خواهند شد.

به گفته فاضلیان، ممنوعیت پیش فروش مسکن برای زمین‌های فاقد سند رسمی مالکیت، ملزم شدن پیش فروش‌ کننده واحدهای مسکونی به پرداخت جریمه تاخیردر صورت تحویل ندادن واحدها در مهلت تعیین شده به خریداران از جمله مفاد این قانون است.

وی همچنین گفت: به موجب این قانون در صورت عدم پرداخت اقساط توسط پیش خریدار در سررسید مقرر پیش فروشنده می‌تواند با بیان مراتب به دفتر اسناد رسمی تنظیم کننده سند، بدون مراجعه به دادگاه نسبت به فسخ قرارداد اقدام کند.

رئیس کل دادگستری استان گلستان تصریح کرد: ابلاغ این قانون علاوه بر حفظ حقوق مردم، از تشکیل و ورود پرونده‌های جدید به دستگاه قضایی جلوگیری می‌کند.

آخرین بروز رسانی در یکشنبه, 08 آبان 1390 ساعت 09:07
 
انتخاب هیات مدیره مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Site admin   
دوشنبه, 26 اردیبهشت 1390 ساعت 11:15

 
آگهی فراخوان اعضا اتحادیه به منظور شرکت در انتخابات هیات مدیره مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Site admin   
دوشنبه, 19 اردیبهشت 1390 ساعت 09:32

 
کدپستی هرمکان یگانه است مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Site admin   
یکشنبه, 12 دی 1389 ساعت 20:59

با توجه به یگانه بودن کدهای پستی ده رقمی هرمکان از درج کد پستی مکان هایی غیر از مکان مورد معامله جهت دریافت کد رهگیری خودداری شود که این عمل تخلف محسوب می گردد ومستجب برخورد قانونی می باشدبرای مطالعه متن کامل به ادامه مطلب کلیک کنید.

آخرین بروز رسانی در یکشنبه, 12 دی 1389 ساعت 21:00
ادامه مطلب...
 
<< شروع < قبلی 11 12 13 14 15 16 17 18 19 بعدی > انتها >>

صفحه 18 از 19