لینک به سایت های دیگرنکته ها

از این پس می توانید با آدرسwww.amlakgonbad.ir از هر کجای دنیا به این سایت دسترسی داشته باشید.

با تشکر مدیریت سایت

سایت رسمی مشاورین املاک شهرستان گنبدکاووس
تبریک عید فطر مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Site admin   
چهارشنبه, 16 مرداد 1392 ساعت 12:18

آخرین بروز رسانی در چهارشنبه, 16 مرداد 1392 ساعت 12:40
 
شرایط اخذ کد رهگیری برای هر قرارداد مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Site admin   
یکشنبه, 30 تیر 1392 ساعت 09:56

با سلام وآرزوی قبولی عبادات همکاران محترم با اشراف بر قوانین مسئولیت خود را دقیق تر انجام دهیم

 
موارد استفاده امضاء دیجیتال مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Site admin   
یکشنبه, 30 تیر 1392 ساعت 09:30

با دریافت امضاء دیجیتال که سخت افزار آن توکن نام دارد واختصاصی به نام شما صادر میگردد بسیاری از کارهای شما راحتتر شده وبه صورت الکترونیکی انجام می شود واحتیاج به مراجعه حضوری در بعضی از ادارات راندارید برای مثال وقتی شما فرم اظهار نامه خود را با امضاء دیجیتال ارسال می کنید لزومی به تحویل فرم به اداره دارایی نیست با همان ارسال تحویل می شود ودر دسترس ادارات قرار می گیرد وهویت آن تایید شده است بخاطر داشته باشید ابزار توکن کلیدی است که مسئولیت آن با خودتان است ودر اختیار هرکس که قرار بگیرد در واقع امضاء شماست اگر در وب سایت www.iranamlaak.ir هم امضاء دیجیتال خود را فعال کنید وهمین توکن را برای آن معرفی نمایید از آن به بعد برای ورود به سیستم کد رهگیری احتیاج به آن خواهید داشت وبعد از وارد کردن رمز احتیاج به کلید سخت افزاری یعنی همان توکن است وسیستم از شما می خواهد که سخت افزار خود را وصل کنید به این ترتیب امنیت  ورود به سیستم بسیار بالا می رود وکسی با داشتن رمز عبور شما هم نمی تواند وارد صفحه شخصی شما شود.

 
دریافت گواهی دیجیتال وتوکن مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Site admin   
یکشنبه, 02 تیر 1392 ساعت 20:59

بخشنامه فوری
کاربران محترم سامانمه املاک ومستغلات کشور(کد رهگیری)
احتراما پیرو مصوبه شورای راهبری خواهشمند است نسبت به تهیه ، تمدید وصدور گواهی امضای دیجیتال خود تا تاریخ 10/04/92 اقدام فرمائید.
ضمنا برای تهیه سخت افزار توکن به اتحادیه شهرستان خود وبرای تمدید وصدور آن به دفتر خانه های مجاز ثبت شده در سامانه املاک مراجعه فرمائید.
مصطفی قلی خسروی
رئیس اتحادیه کشوری صنف مشاوران املاک

آخرین بروز رسانی در یکشنبه, 30 تیر 1392 ساعت 09:07
 
رتبه بندی استانها با سه معیارقیمت زمین ومسکن واجاره بها مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Site admin   
شنبه, 10 فروردین 1392 ساعت 18:44

به گزارش تعامل به نقل از دنیای اقتصاد، مرکز آمار ایران 31 شهر کشور مراکز استان‌ها را با سه معیار قیمت زمین، قیمت مسکن و اجاره‌بها رتبه‌بندی کرده و با مقایسه اوضاع این سه بازار بین تهران و کل‌کشور، فاصله پایتخت با سایر شهرها را به تصویر کشیده است.

نتایج به‌دست آمده از بررسی‌های مرکز آمار درباره ارزش املاک در نیمه‌اول امسال نشان می‌دهد ميانگين قيمت مسکن و اجاره‌بها در تهران 2.5برابر میانگین کشوری است و در بازار زمین این فاصله به سه برابر رسیده است.
در این بررسی، تهران گران‌ترین نقطه کشور برای صاحب‌خانه شدن معرفی شده و اصفهان، البرز، قم نیز در رتبه‌های بعدی قرار گرفته‌اند. مرکز آمار همچنین بوشهر را ارزان‌ترین نقطه برای خرید مسکن معرفی کرده و و بعد از آن، کهکیلویه‌وبویراحمد و کرمان به عنوان نقاط ارزان‌تر تعیین شده‌اند. آن‌طور که درباره ارزش ملک در این نقاط اعلام شده، گران‌ترین نقطه ایران 10 برابر بیشتر از ارزان‌ترین نقطه‌ قیمت دارد. میانگین قیمت واحدمسکونی در نیمه‌اول امسال در کل کشور مترمربعی 980 هزار تومان بوده اما در شهر تهران آپارتمان‌های مسکونی با متوسط قیمت 2 میلیون و 300 هزار تومان معامله شده‌اند. این در حالی است که در بوشهر به عنوان ارزان‌ترین نقطه کشور، طی نیمه‌اول امسال هر مترمربع واحدمسکونی با قیمت متری 239 هزار تومان فروخته شده است. میزان نوسان قیمت مسکن و همین‌طور اجاره‌بها در کل کشور نشان می‌دهد: امسال نه تنها تهران که سایر شهرهای بزرگ، با نرخ‌های بازارمسکن درگیر بوده و در این میان، فشار اجاره‌‌بها به مراتب بیشتر از قیمت خرید بوده است. در کل کشور طی نیمه‌اول امسال اجاره‌بها 32.5 درصد نسبت به مدت مشابه سال گذشته افزایش پیدا کرده و به متری 5 هزار تومان –اجاره‌ ماهانه- رسید. در تهران اما اجاره‌بها با 54درصد افزایش به متری 13 هزار تومان نزدیک شد.
از سوی دیگر قیمت مسکن در این مدت چه در تهران و چه در سایر شهرها تقریبا به یک نسبت افزایش پیدا کرد. در مراکز استان‌ها قیمت مسکن در 6ماه اول امسال 19.5 درصد افزایش پیدا کرد طوری که در تهران نیز این نرخ رشد 20 درصد گزارش شده است. قیمت هر مترمربع زمین نیز در کشور طی نیمه‌اول امسال متری 454 هزار تومان و در تهران متری یک میلیون و 300 هزار تومان بوده که به ترتیب 30 درصد و 35 درصد افزایش نسبت به مدت مشابه سال قبل داشته است.

 
<< شروع < قبلی 11 12 13 14 15 16 17 18 19 بعدی > انتها >>

صفحه 14 از 19